עיסוי רקמות עמוק כשמו כן הוא,עיסוי אל תוך הרקמה הרירית של השרירים מתמקד בשרירים ובאזורים החשופים יותר לדלקות,פציעות,חבלות. הוא יותר מתאים לאנשים שהמתח גדול מנשוא ומצטבר בשחמות(כרוני)והם זקוקים לטיפול עמוק

עיסוי רקמות עמוק מתאים לספורטאים ומתאמני חדר כושר בו הם מפעילים את שרירי הגב ,חזה,ידיים.

עיסוי רקמות עמוק מתמקד בשכבות העמוקות רקמת השרירים.

מתבצע בעזרת מרפקים המעסה מקשיב יותר לתגובות הגוף של המטופל בד"כ יש צורך במספר טיפולים בכדי להגיע למצב של איזון הגוף .אנשים העובדים בעבודות משרדיות המאלצות אותם בישיבה רבה על כסא פונים גם הם לעיסוי רקמות עמוק .

השמן המומלץ בעיסוי רקמות עמוק הוא שמן שומשום אשר מכיל 12% חומצת שומן רווית,עשיר במגנזיום,סידן,ברזל,זרחן,ובלציטין(מעולה לדיאטה ולזכרון,חומר חיוני לחיים מהעובדה שהוא מגן על הממברנות התאים ואף מהווה חלק מהם ).
עיסוי רקמות עמוק
שמן שומשום מעולה לעיסויים,מטהר,בשימוש פנימי הוא מעלה את ייצור הכדוריות האדומות .שמן שומשום מעולה לסובלים מאנמיה,הסכת שמן על העין השלישית מכניס את המטופל למצב היפנוטי מנקה מחשבות ממרכז בגלל רמת סידן גבוה תורם לחומציות גוף תקינה ומתאים מאוד למחלת הגאוט-שקיעת שתן ברגל (מחלת פרקים)שמן שומשום תורם להפחתת הרדיקלים ולאיזון חומציות בדם.עוזר להבהרת עור ומחמם פנימית וחיצונית,שמן מאוד אנרגטי מטהר את הגוף ומנקה מרעלים גם לאחר שהיה של 20 ד'ק מוציא את כל הפסולת החוצה שמן השומשום הוא בהחלט הבחירה הטובה ביותר שאעשה בעיסוי רקמות עמוק.

הצורך במגע הוא צורך הישרדותי וחשוב להתפתחות תקינה של מערכת העצבים יצירת גבולות ביני לבין העולם החיצוני,קירבה,תמיכה,התפתחות נכונה של דימוי גוף ודימוי עצמי,פיתוח קשר, ערנות,סקרנות,ויכולת הפגנה רגשית.כאשר אני מדבר על מגע העור מהווה את הקשר האינטימי עם העולם החיצוני יש לו תפקיד מרכזי בחילוף חומרים,בויזות טמפרטורות בהגנה מפגיעות ונזקים ממלא פוקנציות חושיות כמו תחושות חום,קור,כאב ומגע